Що таке широкоформатний друк та навіщо він потрібен?

Понеділок 4 Листопада, 2013

Широкоформатний друк і його особливості

З розвитком комп’ютерної технології у поліграфічних підприємств з’являються нові можливості. Виникнення широкоформатних принтерів призвело до появи однієї з них. Поступове вдосконалення якості, швидкості друку на таких принтерах зумовило значне розширення спектра поліграфічних послуг, однією з яких є широкоформатний друк .

Ще зовсім недавно рекламна продукція була повалена вигоранням, змивалася під впливом крапель дощу. Виникнення технології широкоформатного друку призвело до усунення цих недоліків. При цьому розширилося коло використовуваних для друку матеріалів. Сьогодні широкоформатний друк здійснюється на папері, самоклеючій плівці або банерній тканині. Широко використовується такі матеріали, як блюбек, сітілайт. Зображення ж залишається яскравим, барвистим, насиченим.

Види шорокоформатного друку

Існує багато видів широкоформатного друку. Широкоформатний друк ділять на види за сферою застосування ( інтер’єрна, зовнішня), за розмірами готового виробу (від великих банерів до невеликих плакатів), по розширенню зображення (від 360 до 1440 dpi), за підсумковим застосування продукції ( на банерах, сіті-лайтах, беклайтах, конвексбордів, лайтбоксах, дорожніх перетяжках, штендери, призматронах та ін.), у напрямку (рекламна продукція, друк художніх зображень і графіки). Останнім часом широкоформатний друк використовується для створення широкоформатних документів, до яких відносяться карти, різні плани місцевості, ландшафтні зображення.

Найчастіше виділяють інтер’єрний друк, який застосовується для оформлення різних приміщень і характеризується майже фотографічною якістю; зовнішній друк, до якого пред’являються особливі вимоги через вплив погодних умов.

Важливою перевагою широкоформатного друку є її низька вартість і доступність. Виконання замовлення здійснюється досить швидко. Причому такий друк здійснюється не тільки для великих, в розумінні пересічної людини, розмірів, а й для незначних рекламних плакатів, які використовуються на місцях продажів. При виникненні необхідності широкоформатного друку зверніться до фахівців Фарба. Наші фахівці проконсультують Вас з будь-яких питань, пов’язаних із зовнішнім і інтер’єрним широкоформатним друком, розкажуть про друкарську обробку, пояснять особливості техніки, яка використовується при такому вигляді друку, про матеріали і їх переваги.

Широкоформатний друк