Інтер’єрний широкоформатний друк

Понеділок 4 Листопада, 2013

Друк банерів: розумний підхід, доступні ціни

Друк банерів для білбордів, виставкових стендів, торговельних зал і вітрин є послугою, затребуваною весь рік. Це обумовлено тим, що яскраві, великі зображення привертають увагу і їх добре видно здалеку.

Намагаючись мінімізувати витрати своїх клієнтів на зовнішню рекламу, наша рекламно-виробнича компанія пропонує найменш витратні і максимально ефектні методи друку банерів. Зокрема, ми використовуємо технологію  широкоформатного друку, що має ряд переваг. До їх числа відносяться:

  • демократична вартість ;
  • можливість застосування широкого діапазону матеріалів (паперових рулонів, полотна, вінілової плівки, тенту і т.д.);
  • завдяки роздільною здатністю 1440 dpi можна домогтися високої якості зображень (підвищеної яскравості, контрастності, чіткості та деталізації);

Крім того, застосування методу широкоформатного друку дозволяє нам виготовити банери будь-яких габаритів, необхідних замовнику.

Особливості друку банерів

Замовляючи виготовлення зовнішньої реклами у нас, варто врахувати, що максимальна довжина плакатів для білбордів не перевищує 3200 мм, а ширина – 1600 мм. Для підвищення стійкості зображень до різних негативних зовнішніх чинників ми використовуємо сольвентні фарби.

В цілому застосування різних матеріалів для друку банерів обумовлено умовами розміщення рекламних плакатів. Наприклад, якщо вони будуть використані в закритих приміщеннях, у виробництві використовуються фарби, що не мають запаху, а також що не виділяють при нагріванні летючі токсичні речовини.

Крім того, дозвіл, що використовується при роздруківці, коливається від 720 до 2880 точок на дюйм, що залежить від наближеності / видалення плаката від очей користувачів. Чим ближче / нижче встановлюється зовнішня реклама, тим вища якість і деталізацію зображення забезпечують наші фахівці.

Звернувшись в компанію Farba, ви гарантовано отримаєте гарне обслуговування. З урахуванням індивідуальних потреб і фінансових можливостей, наші фахівці підберуть оптимальні характеристики друку банерів .

Банер з широкоформатним друком в процесі виготовлення