Яким повинен бути хороший банер?

Баннерная сетка на фасаде

Середа 30 Травня, 2018

На що варто звартати увагу при виготовленні банера?

Багато бізнес-суб’єкти віддають перевагу рекламувати свої товари, послуги і точки продажів за допомогою зовнішньої реклами. Підприємці досить часто користуються послугою друк банера, які забезпечують велике охоплення контактної аудиторії. Про те, яким повинен бути хороший транспарант, розповість даний матеріал.

На замітку рекламодавцю

Банери, що розміщуються на білбордах і фасадах будівель, піддаються негативному впливу сонячного випромінювання і атмосферних опадів, а також відчувають значне вітрове навантаження. Таким чином, матеріал зовнішньої реклами повинен бути стійким до вигорання, мати водовідштовхуючі властивості і володіти підвищеними показниками міцності.

Банер вимагає оснащення нічним освітленням з метою забезпечення цілодобового контакту комерційної пропозиції з цільовою аудиторією. Зміст транспаранта не повинно викликати у оглядачів сумнівів з приводу призначення рекламованого об’єкта. Виняток в даному випадку становлять лише тизерні банери, які згодом будуть замінені на нові.

Розмір тексту та зображення, розміщених на транспаранті, повинен забезпечувати хорошу видимість виробу зовнішньої реклами з декількох десятків метрів. Полотно, яке встановлюється у вигляді розтяжки, вимагає оснащення достатньою кількістю люверсів, рівномірно розподілених по периметру матеріалу.

Роздільна здатність зображення, розміщеного на банері, має бути високим, щоб на зображенні не проглядається пікселі. Хороший транспарант має контраст один з одним текст і задній план. Фон банера не повинен зливатися з навколишнім середовищем. Виріб зовнішньої реклами вимагає розташування в місці, добре проглядається з різних ракурсів.

Розмір і висота установки банера повинні відповідати стандартам оформлення архітектурного вигляду будівель і споруд населеного пункту. Гарний виріб зовнішньої реклами вимагає використання у виробництві високоякісних пігментів, які тривалий час зберігають насичений колір.

Великий банер, виготовлений за допомогою широкоформатного друку, закріплений на металеву раму, що знаходиться на стіні будівлі, за допомогою пластикових хомутів