Наклейки на плівці, їх сфери застосування

Наклейка на пленке оракал, наклеенная на нижнюю часть стекла

Понеділок 9 Травня, 2022

Сфери застосування наклейок на плівці

Яскраві стильні наклейки на самоклеючій плівці – це не дитяча іграшка, а можливість провести ефективну маркетингову кампанію, створити незвичайний дизайн вітрини або інтер’єру, остаточно закохати клієнта у ваш бренд.

Чому наклейки настільки популярні?

Друк на плівці самоклейці є найменш витратним засобом реклами. Самоклеюча плівка може бути:

  • Прозорою чи непрозорою;
  • Економ серія для недовгого використання, або преміум для більш тривалого;

Ми використовуємо матеріали з високими експлуатаційними характеристиками. Таким чином, після листового або широкоформатного друку наклейки будуть:

  • Термостійкість від -40 °C до +80 °С;
  • Терміном служби від чотирьох років та більше;
  • Стійкістю до УФ-променів; Стійкістю до вологи;
  • Матовою або блискучою поверхнею;
  • Можливість розміщення на нерівних, прозорих або напівпрозорих поверхнях.

Реклама на самоклеючій плівці – це вигідно. Головне — правильно створити макет та підібрати локацію, а після наклейки будуть служити вашому бізнесу довго та ефективно.

Напівпричіп вантажівки обклеєний плівкою з рекламою

Де використовується листовий та широкоформатний друк на плівці?

Сфери застосування наклейок досить різноманітні. Друк на самоклеючій плівці оригінально використовується дизайнерами як інструмент для досягнення різних цілей – від реклами та інформування, до створення образу компанії.

Наприклад, стікери маленького формату, що фігурно вирізані за допомогою плоттера, можна використовувати для оформлення етикеток, цінників, пломб-гарантій цілісності упаковки, маркування бренду. Такі елементи допомагають компанії показати клієнтам, що про них справді дбають, звертають увагу навіть на найменші деталі.

Для проведення рекламної кампанії на вулиці, створення інформаційного стенду варто зробити замовлення широкоформатного друку на самоклейці. Розміри такого виробу практично необмежені, тому такі наклейки можна використовувати для оформлення зовнішньої стіни офісу, магазину, складу або будь-якої іншої точки. Також за допомогою цього методу нерідко роблять підлогову рекламу в торгових центрах, точках масового скупчення людей.

Ще одним цікавим способом реклами послуг є нанесення зображень на автомобілі. У разі використовуються як приватні машини, а й громадський транспорт. Друк реклами на самоклеючій плівки відбувається за спеціальним макетом, адже обклеїти корпус потрібно таким чином, щоб це не заважало ні пасажирам, ні водієві. Окремо потрібно згадати про інтер’єрний друк на самоклеючій плівці. Цей вид створення зображень часто можна зустріти в:

  • Торгових центрах. Використовується для оформлення вітрин усередині будівель, касових зонах, постерах, які інформують про акції та знижки.
  • Зонах роботи та відпочинку. У такому разі декоративні елементи, зроблені за допомогою широкоформатного друку на оракалі, розміщуються на стінах офісів, кафе, навчальних центрів.
  • Кінотеатрах, театрах, цирку. Афіші, стенди, виставкові павільйони оформляються яскравими зображеннями.

Фотодрук на самоклеючій плівці не є моветоном. Правильне поєднання відтінків, дизайнерських елементів, цікавих декоративних деталей допоможе створити інтер’єр, що запам’ятовується. Особливо це актуально для дитячих кімнат чи домашніх майстерень творчих людей.

Залишились питання? Звертайтесь до нас

Зв’яжіться з нами, щоб розповісти всі ваші ідеї щодо широкоформатного друку на плівці самоклейці. Ми з радістю проконсультуємо вас, відповімо на всі питання, створимо стильний оригінальний макет за вигідною вартістю.