Зовнішня реклама: Лайтбокс

Понеділок 4 Листопада, 2013

Лайтбокс

Лайтбокс в перекладі з англійської, означає світлова коробка, тобто спеціально сконструйовану ємність з джерелом світла. Головною особливістю лайтбоксу є наявність великої поверхнею, яка повинна рівномірно висвітлюватися. Лайтбокси знайшли широке застосування в різних сферах. Однак найбільше застосування вони знайшли в рекламі як рекламоносіїв.

Компанія Фарба спеціалізується на виготовленні та оформленні лайтбоксів. Найчастіше клієнти обмежуються замовленням лайтбоксів прямокутної конструкції з однією або двома рекламними поверхнями. Однак фахівці Фарба можуть допомогти у виготовленні лайтбоксів складної форми з виступаючими об’ємними елементами з додатковим освітленням неоном або світлодіодами.

При виготовленні лайтбоксів в Фарба використовуються різні матеріали. У випадку з однієї або з двома рекламними поверхнями найчастіше це акрилове скло або прозорий ПВХ, також може використовуватися полікарбонат. На таку поверхню за допомогою методу аплікацій або ж повноколірного друку наноситься необхідне рекламне зображення. Якщо ж конструкція передбачає нанесення зображення тільки з одного боку, то для оформлення задньої стінки лайтбоксу використовується сталь, алюміній, пластик.

При виготовленні лайтбоксів використовують не тільки світло пропускаючі матеріали. Можливо виготовлення лайтбоксів c використанням банерної тканини або фрезерованої алюмінієвої композитної панелі з акриловими елементами, об’ємних літер.

Особливу увагу фахівці Фарба приділяють підсвічуванні. Воно може бути трьох видів: люмінесцентні, світлодіодні або ж неонові. Кожна з них має свої особливості і застосовується для різних видів і розмірів лайтбоксів.

При виготовленні лайтбоксів важливе значення має кріплення. Світлові короби можуть бути навісними, підлоговими або настінними, можуть кріпитися за допомогою металевих штанг. Фахівці компанії допоможуть встановити лайтбокс на даху, козирку, стіни, підлоги надійно зафіксувавши конструкцію.

Якщо вас цікавлять ексклюзивні лайтбокси, зателефонуйте до нас в компанію і фахівці Фарба допоможуть вирішити Вашу проблему, проконсультувавши з приводу дизайну, матеріалів, кріплення, оформлення, і якісно виготовивши і встановивши лайтбокс в потрібний Вам термін.

Білий лайтбокс з чорними літерами, зроблений з акрилу з усіх сторін, змонтований на гранітну стіну біля входу

Лайтбокс