Зовнішня реклама: вивіски

Понеділок 4 Листопада, 2013

Що потрібно знати про вивіски?

Одним з напрямків діяльності Фарба виготовлення зовнішньої реклами. Такий вид реклами є найбільш старий і самий використовуваний на сьогодні. Під зовнішньою рекламою розуміють засіб комунікації у вигляді певної конструкції. Слід зазначити, що існує значна кількість видів зовнішньої реклами: різні вивіски, дахові установки, об’ємні букви, різноманіття світлових коробів, штендери, вітрини, козирки, різні установки на будівлях тощо.

Якими можуть бути вивіски?

Одним з видів зовнішньої реклами є вивіски. Існує широке трактування вивіски, згідно з яким вивіска – це безліч різних варіантів оформлення рекламного характеру. Фахівці Фарба  трактують вивіску як обличчя компанії. Тому вивісці необхідно приділяти особливо пильну увагу. Компанія Фарба виготовляє вивіски двох видів: світлові і не світлові. У першому випадку застосовується різне підсвічування, для чого використовуються люмінесцентні лампи, неонові трубки, світлодіоди. На ваше замовлення можуть бути виготовлені різні світлові короби або покажчики, світлові панель-кронштейни, широкий асортимент об’ємних світлових букв або псевдооб’емних букв з неонової, світлодіодним контражурной підсвічуванням.

Асортимент несвітлових вивісок, які може виготовити для вас Фарба включає значний асортимент об’ємних і псевдооб’емних букв, різні фризи вивіски на метало каркасі з повнокольоровим друком або ж вивіски на ПВХ-пластику і стільниковому полікарбонату. Дуже важливою перевагою є те, що макет кожної виготовленої вивіски узгоджується з конкретним клієнтом, обов’язково враховує його побажаннями, умови розташування. Процес виготовлення вивісок включає виготовлення дизайн-макету, виготовлення вивіски, монтаж вивіски. Фахівці Фарба завжди допоможуть знайти оптимальний варіант з урахуванням Ваших побажань, проконтролюють якість виконаних робіт, якість готової вивіски.

Інтер’єрна вивіска на пластиковій основі, виготовлена з об’ємних букв та елементів з підсвічуванням.

Інтер’єрна вивіска