Об’ємні букви

Понеділок 4 Листопада, 2013

Об’ємні літери

В даний час рідко яка реклама обходитися без об’ємних літер, які є одним з різновидів зовнішньої реклами .

Об’ємні букви – дуже виразний засіб для додання іміджу будь-якої компанії. Об’ємні букви несуть не тільки інформаційне, а й естетичне навантаження і тому є дуже затребуваним на сьогодні рекламним засобом, яке відносять як до внутрішньої, так і зовнішньої реклами. Використання об’ємних літер підтверджує високий статус компанії, її стабільне фінансове становище.

Компанія Фарба може виготовити об’ємні світлові та не світлові букви і логотипи різних видів, розмірів, шрифтів, іміджеві літери: від маленьких пластикових, до складних збірних дахових установок з внутрішньою і зовнішньою підсвіткою. З об’ємних літер ми можемо виготовити цікаві рекламні образи, написи, назви, формулювання, місії, слогани.

Об’ємні букви можуть виготовлятися з різних матеріалів. Найчастіше це акрилове скло, світлорозсіювальний пластик, алюміній або нержавіюча сталь. Ці матеріали дозволяють витримати дощ, пекуче сонце, морози, часту зміну температури. Можливо обрамлення об’ємних літер спеціальним профілем, що підкреслює контур. Світлові букви можуть бути з відкритим і закритим неоном і відкритими світлодіодами, з контуражной або внутрішньою підсвіткою. Для створення великих світлових букв використовуються люмінесцентна підсвічування. Неонові лампи використовуються для створення дуже яскравих, насичених колірних композицій. Світлодіодні лампи застосовуються для виготовлення невеликих об’ємних літер.
Фахівці Фарба допоможуть розробити дизайн об’ємних літер, розкажуть про технологію виготовлення, проконсультують з питань вартості створення, вартості обслуговування таких букв; Весь технологічний цикл займає мало часу, а перевагою такої реклами є відносно низька вартість. Фарба бере на себе всю процедуру створення об’ємних літер, гарантує якість виконання і низьку ціну. У нас гнучка система знижок постійним замовникам.

Створення об’ємних літер дозволить виглядати Вашої компанії стильно і вигідно доповнити корпоративний стиль.

Зелені об’ємні букви для відділу продажу, що закріплені на фасаді будівлі над входом