Переваги широкоформатного друку у виготовленні рекламної продукції

Баннер с нанесением широкоформатной печати и установкой люверсов

Вівторок 10 Травня, 2022

Які переваги широкоформатного друку?

Широкоформатний друк є вигідним та ефективним вкладенням у бізнес, гарним елементом дизайну. За допомогою цього інструменту можна створювати зовнішню рекламу, фотошпалери, натяжні стелі, плакати та інші продукти поліграфії з яскравим, якісним та деталізованим малюнком.

Переваг використання великоформатного друку дуже багато, серед них приємна ціна, повна відповідність підсумкового зображення первісному макету і швидке виготовлення. Більш детально – далі у статті.

Характеристики широкоформатного друку

Виготовлення широкоформатного друку – процес, який проводиться за допомогою спеціальних широкоформатних принтерів та плотерів. Цей інструмент дозволяє якісно друкувати зображення на форматах А3, А2, А1 і навіть А0, а також рулонних матеріалах великої ширини. Тобто, від невеликих інформаційних табличок до великих дорожніх банерів.

По зоні застосування цей процес можна розділити на:

  • Інтер’єрний широкоформатний друк. Використовується всередині приміщень для створення дизайнерських елементів в офісах, квартирах, відпочинкових закладах, на вітринах та інформаційних стендах. Менш стійка до зовнішніх пошкоджень, але має більшу деталізацію.
  • Зовнішній широкоформатний друк. Застосовується для великих зображень, які розміщуватимуться на вулиці. Це можуть бути наклейки, плакати, банери.Для таких зображень характерні висока стійкість до впливу погодних умов та вигоряння, а й нижча якість малюнка. Останнє не є недоліком – такий паперовий банер найчастіше розміщуються високо, тому при створенні макета все одно робиться акцент на великих елементах.

Зовнішній та інтер’єрний друк чудово виглядають на папері, самоклеючій плівці, тканині та інших матеріалах.

Широкоформатний друк на литому банері

Роль широкоформатного друку у виготовленні рекламної продукції

Рекламна продукція є одним з основних ресурсів для отримання клієнтом і збільшення продажів, тому до її створення потрібно відповідати на всіх етапах: від створення макета до друку готового зображення.

Перевагами використання широкоформатного друку у виготовленні рекламної продукції є:

  • Висока якість передачі кольору. Особливо важливо для виробів, які розміщуватимуться на вулиці. Якщо деталізація не завжди є ключовим фактором успішності реклами, то яскраві кольори точно привертатимуть увагу покупців до стенду чи банера.
  • Вигідна ціна. Найважливіший нюанс при проведенні рекламної кампанії, особливо для бізнесів, які лише починають свій шлях. Ціна інтер’єрного та зовнішнього друку розраховується за метр квадратний. Залежить як від розмірів, а й від матеріалів.
  • Швидкий термін виготовлення. Звичайно, ми не рекомендуємо тягнути з виготовленням банера до останнього моменту, але можемо гарантувати, що робота буде виконана в термін від 1 до 7 днів в залежності від складності макета та обсягу замовлення.
  • Можливість підібрати розмір. Втілити всі ваші творчі ідеї на будь-якому форматі.
  • Довгий термін експлуатації та стійкість до погодних умов. Зима чи яскраве сонячне літо – не завада створення оригінальної реклами. Замовляйте зовнішній та інтер’єрний друк у Києві в будь-яку пору року, адже наша продукція не боїться ні опадів, ні УФ-променів.

Незважаючи на те, що послуга спочатку має приємну вартість, ми не рекомендуємо звертатися до студій, що пропонують дуже дешевий широкоформатний друк. У такому разі можуть виникнути питання щодо якості матеріалів (фарб, паперу) та обладнання, що в результаті може призвести до створення неякісного банера, який швидко втратить зовнішній вигляд або спочатку не відповідатиме макету.

Звертайтеся до нас і будьте впевнені – друк інтер’єрний і зовнішній точно буде виконаний професійно, якісно і вчасно.