Рекламний штендер: особливості конструкції.

Три а подобные штендеры с рекламными полями, на которых изображена информация о заведении и направление движения.

Неділя 30 Вересня, 2018

Види і переваги рекламних штендерів

У рекламі застосовуються різні конструкції, серед яких одним з найпопулярніших є штендер. Його основне завдання полягає в інформуванні потенційних клієнтів про послугу або продукції. Дана зовнішня реклама незамінна для проведення всіляких акцій, оповіщення про знижки в магазинах і надходженні нового товару. Штендери користуються попитом і у власників підприємств громадського приміщення для вказівки меню на майбутній день.

Особливості конструкції

Це дуже зручний і ефективний вид реклами. Штендер являє собою компактну конструкцію прямокутної форми. Його переваги:

  • Цінова доступність. Коштує така конструкція недорого, особливо в порівнянні з білбордами і рекламними розтяжками.
  • Простота в установці. Змонтувати штендер можна самостійно, не залучаючи до роботи професіоналів.
  • Компактність. Невеликі розміри дозволяють розміщувати такі конструкції в будь-якому зручному місці.
  • Довговічність. Для виготовлення штендерів застосовуються метал і пластик, а ці матеріали, як відомо, зберігають свої первинні властивості протягом тривалого часу.

Варто зазначити, що подібні конструкції є пасивним елементом реклами. Це означає, що раз заплативши за них, більше не потрібно буде витрачати кошти на їх підтримку і обслуговування. Вироби, виконані за допомогою широкоформатного друку, виконуватимуть свої рекламні функції в будь-яку погоду.

Сучасна зовнішня реклама даної категорії представлена в різних модифікаціях:

  • А-образні. Основою в таких конструкціях є рама з металу або пластику. Інформація може бути нанесена, як з одного, так і з двох сторін. Встановлюються такі штендери в безпосередній близькості від торгової точки.
  • Т-образні. Їх головною відмінністю є універсальність. Подібні стійки використовують як зовні, так і всередині приміщення. Вони мають металеву основу з надійними опорами.
  • Для малювання крейдою. Застосовуються в кафе, барах, ресторанах. Зазначену на штендер інформацію можна в будь-який час замінити. Часто такі конструкції використовують в якості оригінальної частини інтер’єру.

Штендери можуть бути великих розмірів і відрізнятися яскравим малюнком, щоб завжди бути на виду. Встановити одну об’ємну конструкцію або кілька поменше – вибір за клієнтом.

Три а подібні штендери з рекламними полями, на яких зображена інформація про закалад та напрямок руху.

Штендери