Сфери застосування широкоформатного друку

Печать баннера большого размера на принтере.

Четвер 19 Квітня, 2018

Широкоформатний друк, як вид виготовлення реклами

Без реклами сьогодні немає життя. Кожен керівник компанії, бізнесмен, навіть власник маленького магазину зацікавлені в тому, щоб про них знало якомога більше число потенційних клієнтів, покупців і замовників. Домогтися цієї мети можна, розміщуючи зовнішню і внутрішню рекламу, що виготовляється професійно і дуже акуратно. Методів виконання існує багато, одним з них є широкоформатний друк .На сьогоднішній день це найпопулярніша технологія, що забезпечує виготовлення яскравих і чітких зображень.

Сфери застосування методу широкоформатного друку

Вони такі:

  • Зовнішня реклама. Це барвисті банери, перетяжки над дорогами і автомобільними трасами, стенди біля торгових точок, постери, афіші та плакати, що інформують про події, товари і послуги. Друк цих носіїв реклами здійснюється на папері, банерній тканині, самоклеящейся плівці. Технологія і якісні матеріали забезпечують захист виробів і конструкцій від впливу природних факторів (снігу, дощу, вітру, прямих сонячних променів). Реклама стає невразливою і служить набагато довше, ніж це було раніше.
  • Оформлення інтер’єрів. За допомогою широкоформатного друку виготовляються постери і фотошпалери для комерційних центрів, підприємств громадського харчування, барів та інших місць.
  • Виготовлення матеріалів для проведення виставок, презентацій та інших рекламних акцій. З огляду на те, що вироби невеликі за розмірами, до них пред’являються більш суворі вимоги чіткості, відсутності “зернистості”. Тому змінюються параметри роздільної здатності в більшу сторону. Для того щоб виріб краще сприймалося поблизу, зображення проходять процес ламінування та інші види обробки.

Метод широкоформатного друку набуває все більше число прихильників, він цілком доступний за вартістю для будь-якого замовника, за якістю не поступається іншим способам виробництва виробів. Професійно виготовлені конструкції і надійно виконаний монтаж забезпечують приплив потенційних клієнтів і покупців.

Широкоформатний друк банерної сітки