Що таке банерна сітка?

Баннерная сетка с люверсом на краю

Четвер 10 Лютого, 2022

Що таке банерна сітка?

Зовнішній банер – ефективний маркетинговий хід, здатний залучити нових клієнтів (покупців), оригінально розповісти про продукцію та компанію, інформувати про будівництво. В умовах індивідуальних замовлень банер є можливістю прорекламувати себе як спеціаліста чи зробити сюрприз близькій людині.

Для цього використовується банерна сітка, виготовлена ​​з ПВХ-тканини. Матеріал із широкоформатним друком на фасадах будівель, парканах будівельних майданчиків, над дорогами та на трибунах приверне увагу людей та допоможе досягти бажаної мети.

Відмінність банерної сітки від класичних банерів

Банерна сітка відрізняється від класичних банерів перфорацією. Через це вона отримує особливі переваги, які роблять її вигіднішим варіантом:

  • Невелика вага, особливо під час створення полотен великих розмірів;
  • Відмінне пропускання повітря, завдяки чому вітер не шкодить полотну;
  • Може використовуватися на фасадах будівлі, оскільки пропускає 70% світла та не закриває рівень огляду з вікон;
  • Підходить для тривалого використання на вулиці, відрізняється зносостійкістю.

Друк на банерній сітці займає мало часу. Роботу можна здійснити за 1-7 днів. Цього часу достатньо для створення макету та друку. Такі вироби підходять для термінових замовлень, швидкої реклами або розміщення великого оголошення.

Різновиди та монтаж банерних сіток

Сітки бувають з підкладкою та без. Обидва варіанти не поступаються один одному за якістю, відрізняються вартістю та яскравістю картинки. Для досягнення результату застосовується широкоформатний друк із підвищеною стійкістю до УФ-променів, негативних погодних умов у вигляді дощу та снігу.

Друк на банерній сітці із підкладкою відбувається на горизонтальних принтерах. Завдяки цьому обладнання служить довше, але використовується більше додаткової сировини.

Друк на банерній сітці без підкладки виконується вертикально. Так можна отримати яскравішу картинку.

Монтаж банера можливий за допомогою розтяжки, окремої конструкції спеціальної рами. Залежно від цього проводиться різна постдрукарська обробка полотна. Наприклад, обрізка по периметру є стандартним видом обробки. 

Установка спеціальних металевих кілець з додатковим оформленням підворотів або без буде актуальною для монтажу на вулиці. Оформлення кріпильної кишені для вставки труби дозволить забезпечити естетичний натяг картинки та непомітність деталей монтажу.

Де застосовують банерні сітки?

Вироби розміщуються на вулиці та у приміщеннях. Сітчасте банерне полотно підходить для візуального оформлення будівель під час реставрації чи будівництва. Часто банери з інформацією про будівництво, рекламу послуг, оголошення, умови співпраці розміщуються по периметру будівельних, спортивних, дитячих майданчиків, футбольних полів.

Тканину з яскравим малюнком можна побачити у парках, конференц-залах, виставках. Фахівці різних галузей використовують банери для презентації власних послуг чи продуктів. Місцева влада розміщує полотна з описом майбутніх або вже створених проектів.

За рахунок зносостійкості банерні сітки також розтягують над дорогою або встановлюють біля трас на конструкціях, що окремо стоять. Вони цілком безпечні навіть під час сильних поривів вітру. Сітчаста тканина пропускає повітря, тому вона не натягується та не зривається на землю.

Банерна сітка

Банерна сітка