Широкоформатний друк – Ваш вибір у створенні яскравої реклами

Широкоформатная печать баннера на принтере

П’ятниця 11 Лютого, 2022

Широкоформатний друк – Ваш вибір у створенні яскравої реклами

Створення банера з яскравим малюнком – хороший маркетинговий хід підвищення в пізнаваності власного продукту. Для зовнішньої та внутрішньої реклами, стендів для презентацій важливо, щоб зображення мало високу якість, не втрачало зовнішнього вигляду при взаємодії із сонячними променями, привертало увагу.

Широкоформатний друк допомагає досягти цих якостей. Невелика вартість, швидке виконання роботи, можливість втілення будь-яких ідей приваблює замовників із найрізноманітніших відгалужень бізнесу.

Широкоформатний друк на литому банері

Як працює широкоформатний друк реклами?

Досягти уваги та зацікавленості користувача можна лише за допомогою яскравої, чіткої та якісної картинки. Це забезпечується принтерами та плотерами, які використовуються для широкоформатного друку з високою роздільною здатністю зображення. Поліграфічна продукція, що виходить у результаті, може використовуватися в будівлі або поза приміщенням, завдяки високій стійкості фарб.

Перед цим дизайнери створюють макет або завантажують готовий. Додатково можна замовити послугу усунення дрібних дефектів та налаштування правильної передачі кольору. Так досягається оптимальна яскравість.Важливо, щоб слова на банері були читабельними, тому рекомендуємо використовувати класичні шрифти та більше наочних зображень продукту.

Після друку проводиться постдрукарська обробка зображення. Цей процес залежить від цілей замовника, матеріалів, розмірів та інших параметрів.

Переваги широкоформатного друку

Широкоформатний друк реклами використовується для створення зовнішніх та внутрішніх постерів, банерів, вивісок, сітілайтів. Це універсальний інструмент, який використовується у випадках, коли вам важливі:

  • Зносостійкість, можливість витримувати різні погодні умови;
  • Стислі терміни виготовлення;
  • Якісна картинка на різних матеріалах;
  • Високий рівень деталізації на зображенні;
  • Яскраві фарби, помітні здалеку навіть у похмуру погоду.

Широкоформатний друк гарантує те, що зображення виглядатимуть чітко, незалежно від розміру. Такий спосіб нанесення малюнка використовується і для великих банерів, і для дрібних наклейок.

Ідеальна кольоропередача та висока яскравість забезпечується використанням спеціальних фарб. Вони також мають високий ступінь зносостійкості, тому витримують багато років активної експлуатації.

Також використання спеціальних фарб дозволяє досягти високої якості зображення на всіх можливих матеріалах. Широкоформатний друк часто використовується для нанесення картинки на банерній тканині, банерній сітці, папері, плівці-самоклейці, вінілі, магніті, полотні.

Де зустрічається широкоформатний друк у Києві?

Широкоформатним друком користуються представники дрібного бізнесу з виробництва канцелярії – зазвичай їм потрібні рекламні стенди, плакати, наклейки та стікери. Цю послугу також замовляють більші компанії для реклами у транспортних засобах, на білбордах, перетяжках над дорогою.

Стенди з друкованою рекламою використовуються для оформлення вітрин магазинів. Їх часто замовляють університети, офісні компанії під час проведення презентацій, конференцій та виставок.

Деякі дизайнери використовують полотна для оформлення будівель та інтер’єрів. У разі їм потрібні плакати з ефектом фотографії, щоб фотопортрети чи репродукції творів відомих художників виглядали схожими на оригінал.