Скільки важить банер?

Литой баннер для широкоформатной печати

Субота 8 Січня, 2022

Скільки важить банер з люверсами?

Дуже часто при використанні банерів на вініловому полотні, які виготовлені методом широкоформатного друку , виникає питання: «Яка вага банера буде при тому чи іншому розмірі? ». Давайте спробуємо розібратися від чого залежить вага банера і як його визначити.

Щільність вінілового банера

Будь-який предмет має свою щільність – це співвідношення маси тіла до його об’єму, або поверхневу щільність – співвідношення маси до площі. Саме поверхневу щільність зазвичай мають на увазі під виразом «щільність банера», тобто це вага, яка буде в однієї одиниці площі, наприклад, гр/м.кв., як прийнято вважати, якщо йдеться про банер.

Банерна тканина існує різної щільності, залежно від її класу та методу виготовлення, які відрізняються для різних видів завдань. У таблиці нижче можна переглянути щільність основних видів матеріалів, які використовуються під час друку великих банерів:

Щільність банера
Види банерів  Банер ламінований  Банер литий  Банер блокаут  Банерна сітка 
Щільність гр/м.кв. 360-440 400-510 510 280

 

Щільність банера
Види банерів Щільність гр/м.кв.
Банер ламінований 360-440
Банер литий 400-510
Банер блокаут 510
Банерна сітка 280

 

Стандартні розміри банерів та їх вага

Навіщо ж знати вагу банера? Наприклад, ви замовляєте друк банера для фотозони і хочете знати який вид конструкції вибрати, щоб вона не впала під його вагою, або бажаєте виготовити банер на продуктовий магазин і його потрібно прикріпити на висоті до стіни за допомогою кріплення, яке ви можете підібрати, знаючи вагу готового рекламного виробу. Також, маючи цю інформацію, можна розрахувати кількість людей, що потрібно буде задіяти під час монтажу.

Знаючи формулу з обчислення ваги банера, можна більш точно визначити його для конкретного розміру по площі. Для цього потрібно помножити довжину на ширину і на щільність, яку має даний матеріал, так само не потрібно забувати, що люверси, які встановлені по периметру для кріплення і фарба, якою виконаний друк реклами, теж мають свою вагу, але вона незначна, порівняно з вагою банера.

Ви можете звернутися до наших менеджерів, які приймуть замовлення та проконсультують по всіх видах матеріалів, включно з вагою готового виробу, але, якщо вам просто потрібно знати інформацію скільки, наприклад , важить банер 2 на 2 метри, то ми відобразили в таблиці вагу більш популярних розмірів банерів з люверсами та підворотами, виготовлених на литому банері із щільністю 450 гр/м.кв.

Вага литого банера з люверсами через 30см та підворотами по периметру 
Розмір, м Вага, кг
1х1 0,6
1х2 1,1
1х3 1,6
1х5 2,6
2х2 2
2х3 3
2х4 4
3х6 9
Вага литого банера з люверсами через 30см та підворотами по периметру
Розмір, м. Вага, кг.
1х1 0,6
1х2 1,1
1х3 1,6
1х5 2,6
2х2 2
2х3 3
2х4 4
3х6 9
Банер литий

Банер литий