Світловідбиваюча плівка в дорожньому русі

Печать на светоотражающей пленке

П’ятниця 3 Лютого, 2023

Роль світловідбиваючої плівки в організації дорожнього руху 

Збільшення кількості автомобілів призводить не лише до утворення заторів, а й до погіршення безпекової ситуації на дорозі. Особливо, в темний період доби. Тому потрібно використовувати спеціальне маркування для автомобільного транспорту та зовнішнього середовища, яке буде повідомляти про небезпеки чи перешкоди, а також попереджати катастрофи.  

Найефективнішим засобом є світловідбиваюча плівка. Якісні матеріали з високою стійкістю до механічних пошкоджень та дії зовнішніх факторів (як-от погоди) здатні довгі роки оберігати складні ділянки дороги чи підсвічувати дорожні знаки. Правильно підібраний дизайн та вдале розміщення може, без перебільшень, врятувати життя.  

Як діє плівка з ефектом відбивання світла?  

Багато хто перед тим, як купити світловідбиваючі наклейки, абсолютно не знає, яким чином вони діють. Ці нюанси є дійсно важливими, оскільки можуть впливати на особливості правильного розміщення відповідного елементу, а отже напряму впливати на безпеку на дорозі.  

Отже, світло відбиває саме середній шар виробу — інші два (нижній та верхній) виконують клейку та захисну функції. Завдяки тонкому полімерному шару зверху, плівка  може витримувати перепади температури, дію вітру, пошкодження через дощ, град чи сніг.  

Розміщувати наклейки з елементами, які підсвічуються, потрібно таким чином, щоб на них потрапляло світло з-під фар. В цьому разі водій зможе вчасно помітити перешкоду та загальмувати.  

Яку роль має світловідбиваючий принт в організації дорожнього руху?  

Загалом, продукція, яка відбиває світло, має широкий спектр застосовування. Існує стереотип, що такі елементи потрібні лише пішоходам, або ж використовуються лише з дизайнерською метою. Це неправда, адже світловідбиваюча плівка для знаків має високий рівень ефективності запобігання ДТП. Отже, послуга застосовується для:  

  • маркування дорожніх огороджень;  
  • позначення вантажних автомобілів;  
  • реклами та банерів, що знаходяться поряд з дорогою;  
  • позначення небезпечних місць;  
  • додаткового освітлення зони біля шкіл, лікарень, важливих цивільних об’єктів.  

Друк на світловідбиваючій плівці дозволяє здалеку побачити огородження чи знак про проведення дорожніх робіт, виділити зони, де можуть перебувати діти, завдяки чому значно знижується ризик виникнення небезпечних ситуацій.  

Важливим плюсом такого матеріалу є те, що він може працювати без зовнішнього освітлення, достатньо просто підсвітити його фарами.  

Рекомендуємо замовити друк на світловідбиваючій плівці, якщо ви відповідально ставитеся до безпекової ситуації на дорозі.