Терміновий друк банерів – які можуть бути проблеми?

Баннеры продам на металлических рамах для размещения на балконах

Понеділок 1 Серпня, 2022

Терміновий друк банерів – проблеми, з якими ми навчилися справлятися!

Банер на замовлення – чудова можливість провести ефективну рекламну кампанію. Його можна виконати в різних розмірах з будь-яким зображенням, розмістити в місцях з великим скупченням людей і відразу починати отримувати прибуток.

Однак багатьом потрібний банер терміново, що може спричинити ускладнення. У цій статті ми розповімо про технологію виробництва виробів та підводні камені, через які не бажано відкладати замовлення на останній день. А для випадків, коли це неможливо, зробимо спойлер: ми впораємося навіть із складними ситуаціями!

Банери оренда продаж червоного та жовтого кольору

Як друкуються банери

Плакат друкується на спеціально банерній тканині, яка витримуватиме перепад температур, вплив УФ-променів, вітер, дощ та інші проблеми, що виникають при експлуатації зовнішньої реклами. Для цього використовуються якісні екосольвентні, сольвентні або ультрафіолетові чорнила. Технологія широкоформатного друку дозволяє зберігати високу деталізацію зображень, забезпечувати повну відповідність до оригінального макету.

Найбільш популярні розміри рекламних банерів: 3000х6000 мм, 4600х9600 мм, 4320х12320 мм.

У чому проблема замовити банер на фасад терміново?

Ми не просто так говорили про технологію друку зображення — цей процес один із ключових, коли йдеться про термінові замовлення. Справа в тому, що банер повинен добре просохнути, щоб термін експлуатації був гарантовано довгим і картинка залишалася красивою протягом усього часу.

Процес висихання триває щонайменше один день. Звичайно, ми можемо віддати для монтажу виріб і раніше, але через це виникають проблеми з фарбою. А ніхто не бажає купити банер із потертостями, заломами та фарбою, що змастилася.

При неправильному транспортуванні та монтажі – це часто трапляється із замовниками, які вирішили забрати виріб достроково і відмовилися від наших додаткових послуг – можна також отримати неприємності при розміщенні банера на вулиці. Якщо фарба не до кінця підсохла, вона може отримати, наприклад, відбитки пальців та мітки від інструмента під час встановлення.

Також серйозною проблемою є черга на виробництві. Хороша репутація, вигідні ціни, приємний сервіс приваблюють до нас багато клієнтів із різними за складністю проектами, тому у нас завжди є замовлення. У деяких випадках доводиться дуже «попотіти», щоб встигнути надрукувати кожен банер.

І все ж…

Так, банер замовити у нас терміново можна. Навіть потрібно, якщо терміни дуже підтискають, і ви ніяк не можете їх посунути.

Як правило, надто швидке виконання завдання тягне за собою нижчу якість результату, оскільки виконавці звертають менше уваги на дрібні деталі. Але це зовсім не про нас! Ми спеціально опрацювали технологію роботи, щоб ви могли отримати банер про продаж квартири, продукції, послуги вчасно та були повністю задоволені якістю результату.

Також ми самостійно упаковуємо такий виріб і даємо всі необхідні рекомендації – так монтаж буде точно правильним, а фарба зможе до кінця просохнути.

Очевидно, ви не зможете замовити терміново банер 2 на 2 метри, ціна якого дорівнюватиме вартості стандартного замовлення, адже це вимагає від нас повного перенесення черги на виробництві, що складно з технічних причин. Проте висока якість продукції в результаті робить це вкладення вигідною інвестицією, яка швидко відшкодуватиметься високим прибутком після ефективної маркетингової кампанії.