Трафарет для асфальту – економний вид реклами

Многоразовые трафареты для нанесения краской цифр на любую поверхность.

Вівторок 2 Серпня, 2022

Трафарет для асфальту – це дешево та ефективно

Трафарет для асфальту – легкий та доступний спосіб розрекламувати свою послугу. Оригінальні написи, малюнки або номери телефонів можна побачити в різних місцях міста і результат від такого маркетингового ходу є досить ефективним. Головне враховувати деякі нюанси, які ще більше зможуть збільшити дохід від вашої реклами. Замовити якісний трафарет для асфальту рекомендуємо саме у нас.

Пластиковий багаторазовий трафарет для нанесення на асфальт

Різновиди виробу

Трафарет для напису на асфальті виготовляється із пластику, алюмінієвого композиту або картону. Він є багаторазовим і відрізняється простотою використання – просто прикладіть виріб до асфальту та нанесіть фарбу на порожні місця. Всі матеріали щільно прилягають до підлоги, додаткових кріплень не потрібно. Рідше проводиться робота з трафаретом для асфальту на стінах, яка є складнішою, оскільки потрібно буде шукати спосіб кріплення до різних типів покриття.

Трафарет на асфальті здатний витримувати високі навантаження. Зверніть увагу на те, що малюнок повинен складатися з суцільних елементів. Дрібні деталі не вітаються, оскільки можуть виглядати дещо змазано при швидкому нанесенні. Використовується в комбінації з фарбами в балончиках, оскільки вони швидко висихають, легко наносяться та сприяють мобільності.

Замовити трафарет для асфальту із пластику, алюмінієвого композиту чи картону найкраще у нас. Якщо ви вагаєтесь з вибором, можете сміливо звернутися з ідеями, а ми підкажемо, що буде вигідніше в конкретній ситуації.

Переваги використання

Трафарет для асфальту дозволяє створювати цікаву рекламу, навіть якщо ви не вмієте малювати. Не обов’язково використовувати лише класичні варіанти – написи та номери телефонів. Можна вибирати практично будь-яке зображення і чим оригінальнішим воно буде, тим більше людей на нього відреагують.

Також реклама трафарет на асфальті є мобільним способом розповісти про себе. Не потрібно отримувати дозволи, довго чекати на друк, шукати монтувальників. Буквально за один день можна обійти людні райони, розмістити оголошення та отримувати прибуток.

Трафаретна реклама на асфальті дуже помітна. Особливо якщо використовувати яскраві фарби, людні місця та невеликі, але оригінальні зображення чи текст, що чіпляє. Також це недорого. Навіть якщо ви наймаєте людину, яка наноситиме картинку, це все одно буде дешевше, ніж монтаж банерів, запуск таргету або оренда стенду.

Відмінний та економний варіант для тих, хто надає специфічні послуги (ремонт одягу, обладнання, продаж) або лише розпочинає власний бізнес.

Що необхідно знати додатково?

При створенні трафарету для реклами на асфальті потрібно чітко знати, де ви розміщуватимете зображення. Не треба бути вандалами! Історичний центр міста, старовинні чи житлові будинки не підходять для цих цілей. Це викликає лише негативну реакцію, а нові люди навряд чи до вас прийдуть.

Шукайте спеціальні місця, де трафарет реклама на асфальті є доречною. Наприклад, зупинки транспорту. Тут люди часто ходять, тож згодом фарба точно змиється. У той же час вони щодня чекають на автобус або маршрутку, тому з високою ймовірністю побачать зображення. Також чудовим місцем буде асфальтована дорога біля великих магазинів, шкіл та інших людних місць.

Трафаретна реклама на асфальті – вигідне рішення для бізнесу-початківця. Важливо правильно виконати малюнок та підібрати матеріали, а з цим сміливо можете звертатися до нас за допомогою.