Розрахунок вартості друку

Широкоформатний друк

Хочете дізнатися ціну на друк за 20 секунд? Ми зробили калькулятор розрахунку вартості для вашої зручності.

Торцевая вывеска Киев, бюджетная вывеска

Станьте помітними

Оформлення вітрин та вхідних груп

Хочете залучити більше відвідувачів? Замовте брендування вітрини у нас і вас складно буде не помітити. + 150% клієнтів вже в перший місяць.

Монтаж баннера

Замовте стильну рекламу

Друк банерів будь-яких розмірів

Реклама на банерах – економно і стильно. Унікальний дизайн. Висока міцність. Максимальна яскравість.

Ласкаво просимо до Farba

Ефективна реклама

Фарба – рекламно-виробнича компанія заснована в 2009 р основні напрямки нашої компанії є виготовлення зовнішньої та внутрішньої реклами. Ми любимо відмінний дизайн і віримо, що він може творити чудеса для будь-якого бізнесу.

Наша головна місія, щоб кожна гривня, вкладена вами в рекламу, повернулася до вас з прибутком!

Трохи про Фарба

Фарба – Виробництво зовнішньої реклами в Києві

Вывеска киев, наружная реклама киев, лайтбокс киев, штендер киев, объемные буквы киев

Зовнішня реклама в Києві – це можливість для кожної компанії виділитися з натовпу своїх конкурентів. З кожним днем ​​все більше людей стикається зі світом реклами.Зовнішня реклама в Києві як вітер пронеслася по вулицях нашого міста, обліпивши їх щитами, вивісками, інформаційними вивісками, лайтбоксами, акріллайтами, офісними табличками і т. д.Реклама стала орієнтиром. Для зустрічей, не вказують адресу, а говорять назву вивіски, під якою відбудеться майбутня зустріч.

Останнім часом зовнішня реклама в Києві втягнула містян в свій світ і вже неможливо уявити вулиці без неї.

 

Зовнішня реклама сприяє просуванню товарів, вона привертає загальну увагу, викликає цікавість у людей. Люди по місту ходять щодня, вони по сотні, а то і більше разів, проходять повз одні і ті ж вивіски і в більшості випадків звертають на них свою увагу.

Напрошується висновок: зовнішня реклама в Києві допомагає придбати потенційних клієнтів. Справа в тому, що людина, багато раз бачить одну картинку, спочатку вона звикає до цього, потім вона починає думати, що певну послугу або продукт він не просто бачив десь, а що хтось йому це порадив, як результат, довірливе ставлення до компанії.

Головне правильно виготовити щит, табличку, банер, вивіску, – і ми знаємо, як це зробити грамотно! Ми знаємо, де потрібно зробити акцент і яку інформацію краще надати перехожим, щоб вона їх зачепила. Це може бути інформація про надання унікальних послуг, про проведення акцій, знижок і інше, головне завдання – виділиться з маси іншої реклами.

 

Переваги зовнішньої реклами в Києві:

 • Зовнішня реклама відрізняється масовістю, і що важливо, частотою сприйняття інформації. 24 години на добу, 7 днів на тиждень, Вашу рекламу бачитимуть всі, хто проходить біля місця її розміщення.
 • Зовнішня реклама в Києві може зачепити кожного в тому випадку, якщо місце розташування рекламного щита було правильно вибрано.
 • Реклама сприймається людьми несвідомо, іншими словами на психологічному рівні. У зв’язку з чим, ненав’язливо представляє послугу або товар потенційному покупцеві.
 • Зовнішня реклама прикрашає Київ, роблячи його модерним, креативним створює атмосферу свята і позитивного настрою.
 • Зовнішня реклама сама економічна. Вартість зовнішньої реклами в Києві менше, ніж розцінки ТВ-реклами, а охоплення цільової аудиторії більше, ніж в журналах і газетах.
 • Реклама – це ефективний, а головне результативний спосіб для залучення уваги споживача.

Види зовнішньої реклами:

 • Вивіски – вони необхідні всім підприємствам, фірмам і магазинам. Вивіска – це ефективний інструмент, який може залучити великий потік потенційних клієнтів. Грамотно складена і оформлена вивіска, розташована на стіні магазину, збільшує кількість продажів на 3%. А вивіска, що представляє, окремо розташовану конструкцію, здатна збільшити товарообіг на 15%. Але ці результати можливі в тому випадку, коли вивіска відображає інформацію, яка повністю відповідає інтересам покупця.
 • Лайтбокси – цей вид реклами приваблює тим, що вона знаходиться на рівні росту людини, і в нічний час рекламні вогні, добре привертають увагу. Дану рекламу розміщують уздовж дороги і на переходах для пішоходів.
 • Штендер – переносний щит. Його встановлюють поблизу виставкових і торгових павільйонів в години їх роботи. Штендер – це вид зовнішньої реклами в Києві, який встановлюють в межах пішохідної зони навпроти закладу, в якому розміщена організація. Штендери інтер’єрні, вуличні та виносні – самі мобільні і оперативні засоби реклами.
 • Зовнішня вивіска – найпростіше з технічної точки зору рекламне рішення. Вона робиться без внутрішнього підсвічування. Найчастіше, такі вивіски виготовляються з інформаційною метою, у вигляді таблички прямокутної форми з металу або пластику, на яку наносять текст. На таких вивісках вказують назву підприємства, розміщують його логотип, і коротку інформацію про сферу діяльності.
 • Об’ємні букви – ефектний спосіб реклами. У порівнянні з плоскими, об’ємні букви дають можливість привернути увагу за рахунок своєї оригінальної конструкції, Об’ємні букви можна зробити абсолютно будь-яких форм і розмірів.

Для ефективного залучення уваги ми використовуємо наступне:

 • На бігборді повинен розміщуватися один предмет, і написано до п’яти слів;
 • Ілюстрація повинна бути яскрава, але без використання отруйних відтінків;
 • Бігборд повинен миттєво потрапляти на очі і легко запам’ятовуватися;
 • Написи повинні бути простими і зрозумілими, що б їх можна було побачити на відстані 30 м.

Зовнішня реклама в Києві – це кращий вибір, щоб заявити про себе. Не нехтуйте можливістю впливати на потенційних клієнтів за допомогою зовнішньої реклами. У порівнянні з іншими засобами реклами, які повинні шукати шляхи до своєї цільової аудиторії, зовнішня реклама в Києві вдень і вночі впливає на споживачів: працюючих, що йдуть в магазини, відпочиваючих, таким чином збільшуючи прибуток від реалізації послуг і товарів, які рекламуються.

Зовнішня реклама

Вам потрібно прорекламувати свої товари або послуги? Хочеться зробити це ефективно, але без значних фінансових вливань? Тоді ваш вибір – це зовнішня реклама! Замовити її ви можете в компанії «Фарба».

Які послуги ми пропонуємо?

«Фарба» – це рекламно-виробнича компанія, яка працює в Києві. Ми можемо запропонувати замовникам широкий спектр послуг в сфері зовнішньої реклами:

 • Виготовлення. Це головний напрямок нашої діяльності. У компанії «Фарба» можна замовити виготовлення банерів, вивісок, об’ємних букв, світлових коробів, стендів і багато іншого. Крім цього, ми надаємо послуги широкоформатного друку і друку на полотні картин та панно.
 • Дизайн. Хочете, щоб ваша реклама була дійсно привабливою для цільової аудиторії? Наші дизайнери візьмуть на себе її розробку. Ми врахуємо всі ваші побажання, вислухаємо ідеї і створимо дизайн-макет;
 • Монтаж. Ефективність зовнішньої реклами залежить не тільки від якості рекламного носія, а й від його технологічно правильної установки.

Чому саме ми?

При замовленні реклами в першу чергу важливо, щоб вона працювала ефективно, а витрати на її виробництво окупилися максимально швидко. Саме такі конструкції – ефективні та доступні – пропонує компанія «Фарба». Скористатися нашими послугами варто по ряду причин:

 • Величезний досвід. У рекламно-виробничій сфері ми працюємо з 2009 року;
 • Висока якість. При виробництві зовнішньої реклами ми застосовуємо прогресивні технології та сучасні надійні матеріали;
 • Приємні ціни. Ми можемо запропонувати конкурентноспроможні ціни на всі види послуг, будь то виготовлення, монтаж або ремонт рекламних конструкцій;
 • Гарантії. Ми даємо замовникам гарантії як безпосередньо на рекламні конструкції, так і на послуги їх ремонту та монтажу.

Доступно, оперативно і якісно – саме так ми працюємо!

Звертайтеся – в компанію «Фарба» для вас створять рекламу, яка приверне клієнтів і допоможе залишити конкурентів далеко позаду.

Читати далі
Щойно з конвеєру

Виконані проекти

Об'ємні Літери
Об'ємні Літери

Компанія Frame Rental

Awesome Image
Лайтбокс

Crema Caffe

Наш магазин

Замовити зовнішню рекламу або купити готові вироби

У нас ви можите замовити виготовлення будь-якої зовнішньої та інтер’єрної реклами.

А купити готові наклейки, конструкції, рекламну та поліграфічну продукцію ви можете в нашому “Першому інтернет-магазині зовнішньої реклами”.

Магазин зовнішньої реклами

Google відгуки

Це цікаво

Популярні статті