Виготовлення ростових фігур в Києві

Замовте ростовую фігуру за приємною ціною від 1000 грн.

Виготовлення ростових фігур - ціна в Києві

Калькулятор розрахунку вартості

Тип друку
Матеріал
Самоклеюча плівка (Європа)
Розміри і тираж
Додаткові параметри
Довжина кроку кріплення в см
Варіанти кріплення люверсів
По всьому периметру (Кожні 30 см)
Разом
200 грн*
Оформити замовлення
Режим роботи:
Пн - Пт з 9:00 по 18:00

*ціна без вартості дизайну макета для друку

*Мінімальна вартість замовлення становить 350 грн.

Виготовлення ростових фігур в Києві

В першу чергу, ми визначимо, що таке ростова фігура, так як в термінології зовнішньої реклами є деякі розбіжності. Хтось їх називає «підлоговими конструкціями». Вони бувають: односторонні, двосторонні; мають робоче поле великого формату із пластику або композитного матеріалу. На робоче поле конструкції (на лицьову частину) наноситься повнокольоровий широкоформатний друк або УФ друк, а з іншого боку – кріпиться стійка надійна підставка – утримувач. Тобто, як ви вже зрозуміли, це зовсім не лежача  конструкція, а як правило її розмір знаходиться в межах людського зросту – до двох метрів.

Ростова фігура – це рекламний носій з жорсткого, але легкого матеріалу (картон, композит, пластик) у вигляді фігурного плаката, з нанесенням на нього повнокольорового широкоформатного друку. Зі зворотного боку ростової фігури розташована ніжка з вузлом кріплення, тобто надійна підставка – утримувач, вона дозволяє підтримувати ростову фігуру в вертикальному положенні.

Ростова фігура – це оригінальний, вдалий і запам’ятовуючийся рекламний хід.

Будь-яка ростовая фігура допоможе розповісти про рекламований товар або послугу краще, ніж баннер, штендер, лайтбокс, об’ємні букви, рекламні вивіски, оракал, інформаційний стенд і т.д. За рахунок того, що висота ростової фігури знаходиться на рівні очей, то ефект донесення інформації покупцеві про товар максимально високий.

Ростова фігура надовго залишається в пам’яті, і є яскравим доповненням до рекламованого товару. Ростова фігура відмінно справляється зі своїм завданням рекламувати. Так як, красива дівчина з пишними формами підкаже, де можна придбати нижню білизну, а апельсиновий фреш краще банера або вивіски підкаже, де ви можете вгамувати свою спрагу. Люди дуже часто фотографуються на тлі ростовой фігури, яка привертає увагу.

Відео відгуки наших клієнтів

Сподобались наші роботи?
Залиште відгук та отримайте 5% знижку!

Відгуки клієнтів

4.9
Rated 4.9 out of 5
4.9 з 5 зірок (на основі 10 відгуків)
Залиш відгук
Елизавета
11.06.2023
Rated 5 out of 5

Подходит для установки на улице. Вышло немного дороже, чем я ожидала, но и материалы мы подобрали другие. Результатом удовлетворена, так как ростовая фигура выглядит хорошо.

Екатерина
10.03.2023
Rated 5 out of 5

Ростовые фигуры хорошего качества. Сделали мне быстро, относительно недорого. Макет подобрать помогли. Считаю, что сотрудничество прошло хорошо.

Кристина
10.10.2022
Rated 5 out of 5

Заказала ростовую фигуру в виде еды. Ожидала, что будет такая себе картонная кукла, не очень натуральная. Но цвета настолько крутые, что хочется скушать её побыстрее. Клиенты постоянно фотографируются на её фоне. Результат впечатляет.

Галина
24.03.2022
Rated 5 out of 5

Всё прошло хорошо. Меня проконсультировали, помогли подобрать макет, полностью удовлетворили мои требования. Приятно удивлена качеством конструкции, так как долго считала, что выгоднее самостоятельно на картоне напечатать. Устойчиво, красиво и заметно издалека. Рекомендую сотрудничество с компанией «Фарба».

Игорь
09.03.2022
Rated 4 out of 5

Мне всё понравилось. Результатом и процессом сотрудничества доволен, сотрудники «Фарба» показали себя с лучшей стороны.

Анатолий
22.11.2020
Rated 5 out of 5

Компания Фарба изготовила нам под заказ ростовую фигуру из плотного металлизированного материала для уличного использования. Очень хорошее качество. Фигура останавливает на себе взгляды прохожих и очень запоминается. Рекомендую.

Данил
09.05.2020
Rated 5 out of 5

Хотели заказать фигуру из картона, но остановили выбор на пластике. Менеджеры сделали подробную консультацию, дизайнер подготовил макет и через три дня смогли уже получить заказ.

Лиза
22.08.2019
Rated 5 out of 5

Заказывали пластиковую фигуру человека в полный рост как подарок на день рожденья. Всем, как и самому имениннику очень понравилось)

Валентина
22.07.2019
Rated 5 out of 5

Изготовили под заказ ростовую фигура Гарри Поттера для детского утренника. Получилось очень реалистично. По качеству все ок.

Дмитро
23.05.2018
Rated 5 out of 5

Замовили показник напрямку до магазину в вигляді фігури дівчини зі стрілкою, вийшло естетично і привабливо. Спеціалісти компанії «Farba» допомогли в розробці макету для друку та підборі належних матеріалів для виготовлення.

Показати всі відгуки

Залиште відгук

Запитання та відповіді

Часто задавані питання

Що таке ростова фігура?

Ростова фігура – це один із підвидів штендера. Особливістю ростової фігури є те, що вона виконана у вигляді фігури живої істоти (в основному людини) на повний зріст. Від сюди і назва ростова постать, від слова «зріст».

Як швидко росте ростова фігура?

Насправді ростова фігура не росте. Адже назва ростова фігура походить не від слова «рости», а від слова «зріст». Тобто ростова фігура – ​​це фігура виконана на повний ріст.

Для чого потрібна ростова фігура?

ПеревагиКомпанії
Farba

Індивідуальний підхід

Для нас важливо щоб кожен клієнт був на 100% задоволений нашою роботою.

Термінове виконання замовлення

Виконаємо ваше замовлення за добу (уточнюйте опцію у менеджерів)

Виконання замовлення вчасно

Не порушуємо терміни обумовлені з клієнтом. Ви можете розраховувати на нас!

Сама низька ціна в Києві

Завдяки власному обладнанню і великим об'ємам виробництва, ми отримали максимально низьку ціну для наших клієнтів. Ми не працюємо з посередниками, тому ви не переплачуєте.

Будь-які тиражі, розміри і матеріали.

Працюючи з виробниками на пряму ми маємо доступ до всіх можливих матеріалів, а наше професійне обладнання та висококваліфіковані співробітники з легкістю виконають проєкт будь-якої складності