Виготовлення бортових номерів

Замовте бортовий номер від 1500 грн

Виготовлення бортових номерів на літаки - ціна в Києві

Калькулятор розрахунку вартості

Тип друку
Матеріал
Самоклеюча плівка (Європа)
Розміри і тираж
Додаткові параметри
Довжина кроку кріплення в см
Варіанти кріплення люверсів
По всьому периметру (Кожні 30 см)
Разом
200 грн*
Оформити замовлення
Режим роботи:
Пн - Пт з 9:00 по 18:00

*ціна без вартості дизайну макета для друку

*Мінімальна вартість замовлення становить 350 грн.

Допоможемо зробити бортові номери швидко, стильно та за стандартами

Купити літак для компанії та особистого користування нескладно. Головне виконати всі умови, зокрема провести реєстрацію (або перереєстрацію) транспортного засобу у Державній авіаційній службі України. Далі ви отримаєте власний номер, який потрібно нанести на борт літака.

Важливо, щоб наклейка відповідала стандартам, була розміщена на правильному місці, могла довго служити новому власнику за будь-яких погодних умов. У нас ви зможете замовити бортові номери на літак, який відповідає Авіаційним правилам України з можливістю монтажу.

Які якості повинен мати бортномер?

Маркування повітряного судна проводиться за допомогою самоклеючих плівок. Для збереження естетичного зовнішнього вигляду та безпеки експлуатації, виріб повинен мати наступні властивості:

  • Відповідати стандартам ДСТУ;
  • Висока стійкість зображення;
  • Стійкістю до дії довкілля.

Виготовлення бортових номерів на літак провадиться з урахуванням цих характеристик. Наклейка з неякісних матеріалів може відпасти під час польоту чи догляду за судном. Це небезпечно, шкодить екології, може залучити проблеми із законодавством.

З нами такого не станеться. Ми пропонуємо вам купити бортові номери саме у нас. Наша команда постійно вивчає зміни стандартів, більше ніж 5 років надає цю послугу власникам літаків, тому точно знає, як має виглядати готовий результат.

Де має розміщуватись бортномер?

Реєстраційний номер повинен бути добре помітним, особливо під час посадки в аеропорту. Кожен політ відстежується авіадиспетчерами, це важливо для безпечних польотів країною та закордоном.

Згідно зі стандартами, зазначеними в Авіаційних правилах України, бортові номери розміщуються з двох сторін на хвостовій частині фюзеляжу та під лівим напівкрилом. Корпус може значно відрізнятися в залежності від моделі, розмірів та призначення судна, тому ми створюємо наклейки за індивідуальним макетом.

Процес виготовлення та монтажу реєстраційного номера

Після того, як ви вирішили замовити бортові номери на літак, ми створюємо макет. Потім малюнок переноситься на спеціальну плівку і вирізується за допомогою плотерної порізки. У роботі використовуються матеріали з підвищеною адгезією клею та зносостійкістю, щоб усунути ризик появи дефектів або відклеювання під час експлуатації.

На поверхню літака наклейки переносяться за допомогою монтажної плівки. Перед цим корпус судна очищується та знежирюється, що покращує зчеплення наклейки. Для більшої надійності це повинен виконувати майстер з використанням спеціального обладнання.

Таким чином проводиться не лише виготовлення бортових номерів на літак, а й написи, логотипи, рекламні та корпоративні зображення.

У роботі ми використовуємо самоклеючі плівки, що пройшли сертифікацію в Україні та закордоном. Після нанесення наклейки борт літака естетично виглядає. Наша продукція не втрачає якості навіть протягом кількох років.

Які послуги ми надаємо?

У нашій компанії можна не лише купити бортові номери на літаки. Ви також можете замовити послуги з монтажу продукції. Для більшої зручності замовників, наші фахівці проводять виїзд на аеродром або в будь-яке інше місце, де розміщено повітряне судно.

Також, якщо ви проводили перереєстрацію транспортного засобу, не потрібно намагатися відтерти стару наклейку самостійно або викликати клінінгову компанію. Ми допоможемо здійснити демонтаж попереднього бортового номера, а потім встановимо новий.

Ціни на бортові номери для літаків

Бортові номери на фюзеляж 2шт висотою 300мм і під крило 1шт висотою 500мм
Економ (використовуємо оракал 641) 1500 грн/комплект
Преміум (використовуємо оракал 651) 2800 грн/комплект
Монтаж наклейок на літак 2500 грн/комплект
Бортові номери на фюзеляж 2шт висотою 500мм і під крило 1шт висотою 1000мм
Економ (використовуємо оракал 641) 4500 грн/комплект
Преміум (використовуємо оракал 651) 8300 грн/комплект
Монтаж наклейок на літак 3500 грн/комплект

*При значних цмінах курсу долара в Україні ціни можуть бути змінені

Відео відгуки наших клієнтів

Сподобались наші роботи?
Залиште відгук та отримайте 5% знижку!

Відгуки клієнтів

4.8
Rated 4.8 out of 5
4.8 з 5 зірок (на основі 8 відгуків)
Залиш відгук
Лилия
19.06.2023
Rated 5 out of 5

Сотрудники «Фарба» очень вежливые. Показали всю документацию, которая есть, ответили на все вопросы и доказали свой профессионализм. Результат также на высоком уровне. Буду обращаться ещё, компании можно доверять.

Юрий
11.04.2023
Rated 5 out of 5

«Фарба» в очередной раз порадовала. Заказывал только наклейки, без монтажа, так как специалист по монтажу мой знакомый. Так вот, он подтвердил их качество и очень удивился, что заказано в Украине, а не заграницей. Рекомендую компанию, правда хорошо делают.

Людмила
28.03.2023
Rated 5 out of 5

Приятно, что можно также заказать монтаж продукции и не надо возиться с этим самостоятельно. Разместили всё согласно правилам с выездом к нам. Быстро, качественно, не дорого. Услуги компании «Фарба» на высшем уровне.

Андрей
15.12.2022
Rated 4 out of 5

«Фарба» — настоящие профессионалы своего дела. Особенно хочу сделать акцент на скорости выполнения заказов и качестве. Цена также приятная.

Матвей
21.11.2022
Rated 5 out of 5

Сотрудничество с «Фарбой» мне понравилось. Они быстрее других выполняют крупные заказы. Но главное, что качественно. Бортовые номера такие, как и должны быть. Разместили их правильно, заметно издалека. Молодцы.

Сергей
18.10.2022
Rated 5 out of 5

«Фарба», как всегда, держит планку. Я обращаюсь к ним уже долгое время за разной продукцией, поэтому полностью уверен в качестве. Бортовые номера изготовили быстро, наклейки качественные. Монтаж провели в удобное для меня время, вовремя выехали. С удовольствием продолжу сотрудничество.

Максим
17.07.2022
Rated 5 out of 5

Мне понравилось всё: от сервиса до итогового результата. Видно, что специалисты профессионалы. Компания европейского уровня, не иначе. Бортномера уже выдержали несколько полетов. Думаю, будут служить ещё несколько лет.

Алексей
19.03.2022
Rated 4 out of 5

Быстро напечатали наклейки, которые полностью соответствуют номеру, который я подал. Рассказали, как их монтировать, где по стандартам они должны размещаться. Дали нормальные, чёткие инструкции. Ответственные специалисты.

Показати всі відгуки

Залиште відгук

Запитання та відповіді

Часто задавані питання

Як швидко виготовляються бортові номери на літак?

Бортові номери на літаки виготовляються протягом 3-5 робочих днів з моменту передплати та затвердження макета, який ми робимо, та надсилаємо вам для перегляду. Можливе також термінове замовлення, але вартість комплекту при цьому обмовляється індивідуально, залежно від завантаження виробництва на момент замовлення.

Яка різниця між комплектом бортових номерів "Преміум" та "Економ"?

Комплект економ виготовляється з економ серії плівки, на яку заявлено термін експлуатації виробником 3-4 роки. Преміум комплект виготовляємо із преміум плівки, термін використання якої 5-7 років. Візуально обидва варіанти нічим не відрізняються.

Яким має бути колір бортового номера на літак?

Колір бортового номера на літак залежить від кольору літака. Повинний створюватися контраст для гарного читання символів. На темному фюзеляжі потрібно використовувати світлі літери, на світлому – навпаки.

Який шрифт використовувати на бортові номери літака?

Бортові номери мають бути виготовлені з використанням спеціального шрифту, що відповідає ДСТУ. При підготовці макета також потрібно дотримуватися пропорцій і розмірів відступів між літерами, так як це дуже важливо. Наша компанія виготовить для вас бортові номери від підготовки макета до нанесення на літак.

ПеревагиКомпанії
Farba

Індивідуальний підхід

Для нас важливо щоб кожен клієнт був на 100% задоволений нашою роботою.

Термінове виконання замовлення

Виконаємо ваше замовлення за добу (уточнюйте опцію у менеджерів)

Виконання замовлення вчасно

Не порушуємо терміни обумовлені з клієнтом. Ви можете розраховувати на нас!

Сама низька ціна в Києві

Завдяки власному обладнанню і великим об'ємам виробництва, ми отримали максимально низьку ціну для наших клієнтів. Ми не працюємо з посередниками, тому ви не переплачуєте.

Будь-які тиражі, розміри і матеріали.

Працюючи з виробниками на пряму ми маємо доступ до всіх можливих матеріалів, а наше професійне обладнання та висококваліфіковані співробітники з легкістю виконають проєкт будь-якої складності