Контакти

«Фарба» — виробництво зовнішньої та інтер’єрної реклами м. Київ.
Від ідеї до втілення проектів будь-якої складності.

Всі необхідні контакти для звязку з нами

Адреса:
м.Київ, вул. Радунська, 3, ліве крило, оф.401
Графік роботи:
понеділок — п’ятниця, 9:00 — 18:00
Відділ продажу:


(067) 165-81-88
Керівництво:
(044) 232-15-07

Ви можете відправити нам електронного листа


  Відкриття магазину, просування товарів та послуг компанії, фінальний розпродаж — про всі ці події більшість клієнтів дізнаються саме з реклами. Барвисті банери, фасадні вивіски, лайт-бокси, дорожні розтяжки привертають до себе увагу цільової аудиторії, ненав’язливо рекламують послуги і підвищують впізнаваність бренду. Замовити будь-який вид зовнішньої реклами на Троєщині можна в нашій компанії.

  Зовнішня реклама на Троєщині.

  «Фарба» – це рекламно-виробнича компанія, яка з 2013 року займається розробкою дизайну, виробництвом і розміщенням реклами в Україні (крім тимчасова окупованих територій). Ми спеціалізуємося на виготовленні зовнішньої і внутрішньої реклами, тому у нас можна замовити все, від листівок до банерів, від спотикачів до світлових вивісок. Наші виробничі потужності дозволяють виготовляти рекламу в будь-яких тиражах і гарантувати стислі терміни виконання замовлення.

  Наша компанія надає наступні послуги:

  • Розробка дизайну. У нашій компанії працюють кращі дизайнери, які допоможуть підібрати дизайн для зовнішньої або внутрішньої реклами з урахуванням специфіки діяльності підприємства.
  • Широкоформатний друк. Ми займаємося виготовленням широкоформатних та інтер’єрних банерів, плакатів і вуличних розтяжок. Для друку використовуємо самоклеючу та перфоровану плівки, вінілові тканини. До того ж ми виготовляємо аплікації з різнокольорових вінілових  плівок. Вартість виготовлення реклами залежить від обраного матеріалу для друку і розміру полотна.
  • Зовнішня реклама. У нас можна замовити виготовлення рекламної вивіски, лайт-боксу, штендера, плаката і іншого виду зовнішньої та інтер’єрної реклами. Для роботи ми використовуємо акрил, ПВХ, композит, ПЕТ, пінопласт, банерну тканину і т.д.

  Також ми надаємо послуги з розміщення реклами на фасадах і дахах будівель, займаємося обслуговуванням і ремонтом рекламних носіїв.

  Ще більше дізнатися про наші послуги і замовити виготовлення зовнішньої реклами можна, зв’язавшись нами по телефону. Наші менеджери нададуть ввичерпні відповідь на будь-які питання, допоможуть підібрати найбільш підходящий вид зовнішньої реклами, розкажуть про переваги друку на різних видах матеріалів і розрахують вартість виготовлення банерів, вивісок, штендерів і т.д.

  Також нам можна написати електронного листа прямо на офіційному сайті «Фарба». Для цього треба вказати своє ім’я, електронну адресу та питання або текст повідомлення. До листа можна прикласти макет листівки, банери або іншого виду реклами, а також інші необхідні для роботи матеріали (логотип компанії, приклади оформлення вивіски). Ми намагаємося максимально швидко реагувати на листи наших клієнтів і не змушуємо себе чекати.