Інтер'єрний друк

Замовте друк по вигідній ціні

Інтер’єрний друк - ціна в Києві

Калькулятор розрахунку вартості

Тип друку
Матеріал
Самоклеюча плівка (Європа)
Розміри і тираж
Додаткові параметри
Довжина кроку кріплення в см
Варіанти кріплення люверсів
По всьому периметру (Кожні 30 см)
Разом
200 грн*
Оформити замовлення
Режим роботи:
Пн - Пт з 9:00 по 18:00

*ціна без вартості дизайну макета для друку

*Мінімальна вартість замовлення становить 350 грн.

Інтер’єрний друк та його особливості

Інтер’єрний друк має значний потенціал при використанні у рекламі, оформленні вітрин чи створення інформаційних стендів. Продукти, створені за допомогою цієї послуги, привертають увагу, зацікавлюють клієнта, ведуть його до вашого закладу (магазину, офісу).  

При правильно розробленому дизайні інтер’єрна реклама здатна значно збільшити потік користувачів, збільшити довіру до вашого бренду та вивести вас на новий рівень продажів.  

«Фарба» пропонує послугу інтер’єрного друку банерів якісно, швидко та за вигідною ціною. Наша команда знає, який дизайн дійсно працює, використовує матеріали, які будуть довговічними та яскравими.  

Що таке друк інтер’єрний 

З послугою широкоформатного друку знайомий чи не кожен, хто хоча б раз займався створенням банерів чи інших дизайнерських (рекламних) елементів. Інтер’єрний друк на папері (чи інших матеріалах) є його підвидом.  

Послуга представляє собою друк з високою роздільною здатністю. «Фарба» використовує матеріали, які пристосовані для використання всередині приміщення, мають відповідні характеристики та можуть запобігати різноманітним загрозам.  

Зокрема, інтер’єрні наклейки дозволяють ретельно розгледіти намальоване зображення, зробити акцент на дрібних деталях. Їх можна використовувати для:  

  • комерційних приміщень, наприклад, для інформування про знижки чи оформлення інтер’єру;  
  • закладів харчування — встановлення декоративних постерів на стінах, які відповідають корпоративній культурі;  
  • кінотеатрів та театрів — анонси, афіші, виставкові павільйони, фотозони.  

Також їх можна використовувати й в інших сферах. Ви обмежені лише своєю фантазією, «Фарба» ж може втілити фактично будь-які ваші задуми.  

На яких матеріалах можна застосовувати послугу?  

Ціна інтер’єрного друку залежить від того, які матеріали використовуються для відтворення зображення. Найбільш поширеними є:  

  • самоклеюча плівка — підходить для оформлення вітрин, створення наклейок;  
  • банер — довговічний, чудове рішення для виставкових стендів та реклами, яку потрібно часто переносити з місця на місце;  
  • папір — цупкий матеріал стане чудовим рішенням для простих табличок, постерів, дизайнерсько-рекламних елементів, фотозон; 
  • пластик — може застосовуватися для дизайнерських інсталяцій та довговічної реклами;  
  • фотошпалери — підходить для стильного оформлення особистих квартир, готельних номерів, закладів харчування тощо.  

Зображення наноситься за допомогою екосольвентного та УФ друку. Обидва варіанти є однаково ефективними, однак, застосовуються у різних випадках. Більш детальну консультацію стосовно того, який спосіб друку обрати, ви можете отримати, зателефонувавши нашим менеджерам.  

Команда «Фарба» створює інтер’єрні наклейки на замовлення по макету замовника. Також ми можемо створити макет самостійно, враховуючи всі ваші побажання.  

Чому потрібно звернутися саме в «Фарба»?  

«Фарба» — ідеальне рішення, якщо вам потрібен інтер’єрний друк в Києві. Основний наш принцип полягає в швидкій та якісній роботі, щоб кожен замовник міг зекономити якомога більше фінансових та часових ресурсів.  

Наші роботи повністю відповідають корпоративній культурі закладів, які до нас звертаються. Перед створенням макету ми детально аналізуємо сучасні дизайнерські тренди, переносимо їх на особливості бізнесу і створюємо продукт, який дійсно буде завойовувати увагу клієнтів. Якщо мова йде про друк готового макету, то ми використовуємо найкращі матеріали, завдяки яким зображення є чітким, деталізованим та насиченим.  

Звертайтеся для консультації, творіть мистецтво разом з нами!  

Відео відгуки наших клієнтів

Сподобались наші роботи?
Залиште відгук та отримайте 5% знижку!

Відгуки клієнтів

4.8
Rated 4.8 out of 5
4.8 з 5 зірок (на основі 4 відгуків)
Залиш відгук
Богдан
19.09.2023
Rated 5 out of 5

Хорошо поработали и быстро все сделали. Нужно было прям очень срочно напечатать несколько простых баннеров для ивента. Ребята помогли. Настоящие спецы.

Оксана
17.06.2023
Rated 5 out of 5

Спасибо за качественно напечатанный баннер. Сотрудничеством довольны. Цена сейчас тоже адекватная. Лучшая компания по печати в Киеве.

Игорь
18.03.2023
Rated 4 out of 5

Очень понравилось с вами сотрудничать. Впервые оставляю отзыв после сотрудничества с кем-то. Однозначно рекомендую всем и буду сам обращаться еще.

Светлана
12.02.2023
Rated 5 out of 5

Прекрасный дизайн и быстрая работа. Мне больше нечего добавить. Буду сотрудничать ещё.

Показати всі відгуки

Залиште відгук

Запитання та відповіді

Часто задавані питання

Що таке інтер'єрний друк?

Інтер’єрний друк – це підвид широкоформатного друку з високою роздільною здатністю, який використовується всередині приміщень. Цей вид друку виконується екологічно чистими фарбами різних видів матеріалів, від текстилю до банера.

Яка роздільна здатність інтер'єрного друку?

Роздільна здатність інтер’єрного друку великих форматів досягає 1440 dpi, що дозволяє отримати зображення високої якості.

Чим відрізняється інтер'єрний друк від широкоформатного?

Широкоформатний друк поділяється на інтер’єрний (внутрішній) і зовнішній. Інтер’єрний друк, на відміну від зовнішнього, виконується із застосуванням екологічних фарб та великою роздільною здатністю. у такому варіанті вдається отримати якісніші зображення.

Де використовується інтер'єрний друк?

Продукцію інтер’єрного друку можна використовувати для оформлення інтер’єру. Це можуть бути фотошпалери, картини на полотні, наклейки, плакати, таблички та багато іншого. Також інтер’єрний друк можна використовувати як рекламу, виробляючи покажчики, постери і банери для внутрішнього розміщення.

ПеревагиКомпанії
Farba

Індивідуальний підхід

Для нас важливо щоб кожен клієнт був на 100% задоволений нашою роботою.

Термінове виконання замовлення

Виконаємо ваше замовлення за добу (уточнюйте опцію у менеджерів)

Виконання замовлення вчасно

Не порушуємо терміни обумовлені з клієнтом. Ви можете розраховувати на нас!

Сама низька ціна в Києві

Завдяки власному обладнанню і великим об'ємам виробництва, ми отримали максимально низьку ціну для наших клієнтів. Ми не працюємо з посередниками, тому ви не переплачуєте.

Будь-які тиражі, розміри і матеріали.

Працюючи з виробниками на пряму ми маємо доступ до всіх можливих матеріалів, а наше професійне обладнання та висококваліфіковані співробітники з легкістю виконають проєкт будь-якої складності