Лайтбокси для кіоску

Замовити лайтбокс

Етапи розробки

Подготовка материалов
1

Підготовка матеріалу

Для виготовлення світлового коробу (лайтбоксу) спочатку матеріали фрезеруються в, заздалегідь прораховані в спеціальних графічних програмах, розміри. Акрил та пластик уже готові до виготовлення виробу шляхом склеювання.

Склейка светового короба
2

Склеювання короба

Склеювання короба виконується за допомогою спеціальних клеїв та з дотриманням всіх потрібних розмірів та кутів стикування матеріалів. Для міцності, якщо це потрібно, додаються ребра, або профілі жорсткості. Окремо склеюється лицева частина з фасадною стороною, яка пропускає та розсіює світло, окремо задня частина.

  • Диодные модули для лайтбокса
  • Размещение диодных модулей
3

Розміщення діодних модулів

На задню частину лайтбоксу встановлюються волого та пилезахищені  діодні модулі та блок живлення, який також може встановлюватися ззовні, зважаючи на технічні вимоги. Ми використовуємо тільки перевірені електронні складові і даємо гарантію, так як впевнені в їх надійності протягом тривалого часу.

  • Поклейка изображения на световой короб
  • Поклейка изображения на лайтбокс
4

Поклейка зображення на лайтбокс

Останнім кроком у виготовленні є нанесення на лице світлового короба інформації (в даному випадку плівка Оракал трьох кольорів з плотерною порізкою). Також може бути повнокольоровий друк будь-якого зображення, бажаного замовником.

Готовый светодиодный лайтбокс
5

Монтаж світлової вивіски

По закінченню всіх етапів виготовлення яскрава світлова вивіска готова до монтажу на об’єкті замовника. Завдяки використанню тільки якісних матеріалів вона буде досить довго притягувати погляди потенційних клієнтів і швидко поверне і примножить бюджет, витраченій на неї.

Маєте схожий проект?