Виготовлення об'ємних літер в Києві

Один з найбільш затребуваних видів рекламних конструкцій від 40 грн / 1см висоти.

Виготовлення об’ємних букв - ціна в Києві

Калькулятор розрахунку вартості

Тип друку
Матеріал
Самоклеюча плівка (Європа)
Розміри і тираж
Додаткові параметри
Довжина кроку кріплення в см
Варіанти кріплення люверсів
По всьому периметру (Кожні 30 см)
Разом
200 грн*
Оформити замовлення
Режим роботи:
Пн - Пт з 9:00 по 18:00

*ціна без вартості дизайну макета для друку

*Мінімальна вартість замовлення становить 350 грн.

Виготовлення об’ємних літер в Києві

Об’ємні букви є одним з найбільш затребуваних видів рекламних конструкцій. Крім рекламної функції, вони можуть виконувати функцію інформаційного носія або бути елементом дизайну.

Чому варто замовити об’ємні букви?

Рекламні конструкції такого типу відрізняються рядом важливих переваг:

 • універсальність – реклама працює в режимі 24/7;
 • висока міцність – конструкції відрізняються надійністю, а тому можуть використовуватися поза приміщеннями;
 • простота монтажу – встановити конструкцію можна практично на будь-яку поверхню;
 • простота обслуговування – воно не вимагає значних витрат;
 • великий асортимент – для виготовлення можна застосовувати різні матеріали, а варіантів розмірів, форм і дизайну існує величезна кількість.

Види об’ємних букв

Компанія «Фарба» може запропонувати виготовлення об’ємних букв таких видів:

 • світлові. При виготовленні використовуються різні елементи підсвічування (найчастіше – світлодіоди);
 • псевдооб’емние (несвітлові). Найчастіше використовуються всередині приміщень, де досить зовнішньої підсвічування. Світлові букви, в свою чергу, можуть бути різних видів.

Наша компанія виготовляє такі об’ємні букви:

 • з внутрішньою підсвіткою;
 • з відкритою підсвіткою;
 • з контуражною підсвіткою.

Для виготовлення конструкцій можна вибрати найрізноманітніші матеріали. Найбільшого поширення набув ПВХ. Цей матеріал відрізняється надійністю, практичністю і простотою обробки, що дає простір для дизайнерських експериментів. Крім того, ПВХ – це недорогий матеріал. Також конструкції можна виготовляти з металу. Для цього використовується легкий міцний алюмінієвий профіль. Алюміній вигідно використовувати, якщо потрібні рекламні конструкції великого розміру. Також можна застосовувати різні композити, акрилове скло. Акрил використовується як матеріал, що розсіює і пропускає світло. Він робить об’ємні букви міцними, а їх зовнішній вигляд – привабливим.

Для підсвічування наша компанія застосовує:

 • неонові трубки;
 • світлодіоди.
 • світлодіодна стрічка

Об’ємні букви: терміни і вартість виготовлення

Термін виготовлення рекламної конструкції залежить від ряду факторів – її розміри, дизайн, матеріали, які використовуються. Прості об’ємні букви можна виготовити всього за кілька днів.На вартість також будуть впливати різні чинники. Це тип матеріалів і підсвічування, розміри, форма, складність дизайну. Поспішаємо запевнити, що вартість наших послуг в будь-якому випадку демократична. Користуючись послугами компанії «Фарба», ви отримуєте ефектну рекламу!

Матеріал Опис Ціна в грн./м 2
Об’ємні літери з внутрішньою підсвіткою Лицува поверхня виготовляється з кольорового акрилового скла або молочного акрилу з обклеюванням світлорозсіючею плівкою, борт – з пластика. Підсвічування здійснюється за допомогою світлодіодів або люмінесцентних ламп від 1,5 $
Об’ємні літери з відкритою підсвіткою Лицева поверхня виготовляється з листового ПВХ або металу. Підсвічування здійснюється за допомогою кольорових неонових трубок або світлодіодів, розташованих на лицевій поверхні букв. від 1,5 $
Об’ємні літери без підсвітки Виготовляються за тією ж технологією, що й світитяться, без використання підсвічування. від 1 $
Об’ємні літери з контражурним підсвічуванням Лицева поверхня виготовляється з листового ПВХ. Підсвічування здійснюється за допомогою світлодіодних кластерів, які працюють на фон, які створюють ефект, званий ‘контражур’. від 1,5 $.
Плоскі літери без підсвідки Виготовляються з цільного матеріалу, пластику, акрилу, композитного матеріалу або металу від 15 грн.

Вартість вказана за виготовлення 1 см. Висоти букви.

Відео відгуки наших клієнтів

Сподобались наші роботи?
Залиште відгук та отримайте 5% знижку!

Відгуки клієнтів

5
Rated 5 out of 5
5 з 5 зірок (на основі 11 відгуків)
Залиш відгук
Николай
22.08.2023
Rated 5 out of 5

Пока не связался з «Фарбой», пытался отговорить своих коллег от установки объемных букв на улице. Мне почему-то казалось, что это выглядит ужасно и вообще «прошлый век». Но нет, очень стильно и качественно сделали. Обратимся ещё, но уже с другими проектами. Качество букв это позволяет)

Анастасия
15.06.2022
Rated 5 out of 5

Световые буквы изготовления компании «Форба» выглядят ну очень эффектно. Вечером и ночью их видно достаточно далеко, но глаза не слепят. Красота.

Ирина
09.02.2022
Rated 5 out of 5

Поставили объемные буквы в качестве рекламы в торговом центре. Конечно, поставили табличку, чтобы никто на них не лазил, но, думаю, дети это всё равно делают. Пока не развалились, поэтому могу сказать, что качество на уровне. Рекомендую)

Соломія
03.06.2021
Rated 5 out of 5

Зробили композицію з об’ємними буквами в приміщенні. Чудово виглядає. Міцні, тому, думаю, прослужать довго. Якісно і професійно, обов’язково ще раз звернуся до «Фарби».

Валентин
05.08.2020
Rated 5 out of 5

Замовляли об’ємні літери для нашого кафетерію.

Богдан
02.07.2020
Rated 5 out of 5

Очень крутые получились буквы для интерьера кафе, контражурная подсветка просто отличный вариант.

Софья
02.06.2020
Rated 5 out of 5

Давно мечтала украсить свой салон красивой вывеской с подсветкой, но не могла определиться какой именно, так как их существует очень много. Менеджер Дмитрий помог мне выбрать то, что мне нужно и показал образцы. Так же подготовил визуализацию перед запуском в работу. Теперь всю рекламу буду заказывать только в компании «Фарба».

Кирил
17.10.2019
Rated 5 out of 5

Качество 10 из 10, Цену на рынке можно найти дешевле, но с менее качественными материалами. Будем советовать Вас своим знакомым.

Валерий
18.07.2019
Rated 5 out of 5

От сотрудничества с Фарбой остались только приятные воспоминания, обязательно будем еще обращаться к Вам)

Денис
04.06.2019
Rated 5 out of 5

При заказе возникло много вопросов, на которые менеджеры ответили и посоветовали как сделать лучше.

Николай
24.05.2019
Rated 5 out of 5

Захотел заказать объемные буквы, которые светят не только наперед, но и по бокам. Да, по стоимости они дороже, но это того стоит, особенно в исполнении специалистов «Farba». Заказывая под ключ с доставкой и монтажом вы лишаетесь множества проблем

Показати всі відгуки

Залиште відгук

Запитання та відповіді

Часто задавані питання

Як зробити об'ємні букви?

Об’ємні літери являють собою фігурні короби (з підсвічуванням і без) за формою літер. Самостійно зробити об’ємні букви без підсвічування можна за допомогою вирізування кількох шарів тоншого матеріалу та склеювання їх між собою. Але в цьому випадку можна отримати не рівну поверхню торця, що вимагатиме додаткового часу на їх шліфування.

Як зробити об'ємні букви з ПВХ?

Об’ємні літери із ПВХ виготовляються за допомогою формування бортів. Для цього лицьову частину вирізають за потрібною формою, а для бортів використовують смугу із ПВХ пластику. Приклеюючи смугу по периметру лицьової частини і формуючи таким чином борт літери в криволінійних місцях, прогріваючи смугу феном.

Як зробити ообємні букви з акрилу?

Об’ємні літери з акрилу можна зробити у різний спосіб. Для масових виробів використається термоформування. Для разових можливий, як метод склеювання кількох шарів товстого акрилу, так і формування борту ПВХ (не світлових бортів) або акрилу (для світлових бортів).

Як клеїти об'ємні букви?

Для того, щоб клеїти об’ємні літери потрібні: ціанакрилатний клей, смуги з ПВХ пластика на борти бажаної ширини, попередньо вирізані з акрилу або ПВХ лицьові частини літер, канцелярський ніж, будівельний фен, наждачний папір, багато часу, терпіння та завзяття.

Як зробити об'ємні букви для зовнішньої реклами?

Зробити об’ємні літери для зовнішньої реклами, так само як і для інтер’єрної, не так просто як хотілося б. Саме тому світлові об’ємні літери є однією з найдорожчих і в той же час привабливих видів зовнішньої реклами.

ПеревагиКомпанії
Farba

Індивідуальний підхід

Для нас важливо щоб кожен клієнт був на 100% задоволений нашою роботою.

Термінове виконання замовлення

Виконаємо ваше замовлення за добу (уточнюйте опцію у менеджерів)

Виконання замовлення вчасно

Не порушуємо терміни обумовлені з клієнтом. Ви можете розраховувати на нас!

Сама низька ціна в Києві

Завдяки власному обладнанню і великим об'ємам виробництва, ми отримали максимально низьку ціну для наших клієнтів. Ми не працюємо з посередниками, тому ви не переплачуєте.

Будь-які тиражі, розміри і матеріали.

Працюючи з виробниками на пряму ми маємо доступ до всіх можливих матеріалів, а наше професійне обладнання та висококваліфіковані співробітники з легкістю виконають проєкт будь-якої складності