Виготовлення інформаційних стендів в Києві

Замовте інформаційний стенд від 300 грн.

Виготовлення інформаційних стендів - ціна в Києві

Калькулятор розрахунку вартості

Тип друку
Матеріал
Самоклеюча плівка (Європа)
Розміри і тираж
Додаткові параметри
Довжина кроку кріплення в см
Варіанти кріплення люверсів
По всьому периметру (Кожні 30 см)
Разом
200 грн*
Оформити замовлення
Режим роботи:
Пн - Пт з 9:00 по 18:00

*ціна без вартості дизайну макета для друку

*Мінімальна вартість замовлення становить 350 грн.

Виготовлення інформаційних стендів в Києві

Інформаційні стенди – це візитка вашої компанії, інформація в яких оновлюється швидко і зручно. У сучасному світі інформаційних технологій дуже важливо виділити потрібну інформацію, зробити її доступною і легко обновлюваною. Для цих цілей незамінні інформаційні стенди. Даний вид інформації є ідеальним рішенням в разі необхідності надання різного роду інформації в офісах, торгових приміщеннях громадських будівлях.
Інформаційні стенди передбачають «кишені» і інші пристосування, а також застосовується аплікація з кольорових самоклеючих плівок, нанесення тексту і повнокольоровий друк. Крім представлених варіантів розміщення кишень і типових розмірів можливе виготовлення стендів будь-якої конфігурації на замовлення. Кількість кишень, їх розміри, товщину, розташування і оформлення можна вибрати за вашим бажанням.

Ціни на інформаційні стенди

Інформаційний стенд з повнокольоровим друком Ціна за 1м2
Пластик (ПВХ) 900 грн.
Композитний матеріал 1600 грн.

Пластикові кишені і рамка розраховуються окремо.

Відео відгуки наших клієнтів

Сподобались наші роботи?
Залиште відгук та отримайте 5% знижку!

Відгуки клієнтів

5
Rated 5 out of 5
5 з 5 зірок (на основі 8 відгуків)
Залиш відгук
Игорь
14.09.2023
Rated 5 out of 5

Хорошая робота «Фарба». Пользуюсь стендами уже долго, вот решил опять обратиться и заказать печать вывесок. Рекомендую всем!

Светлана
13.03.2023
Rated 5 out of 5

На все 100% довольны заказом. Нам очень повезло, что удалось найти эту компанию. Профессиональный подход к выполнению своей роботы и доступные цены. Рекомендую

Христина
29.12.2022
Rated 5 out of 5

Брали несколько стендов для презентации нового продукта. Пластик легкий и в то же время прочный. Вся конструкция довольно устойчива. Спасибо, будем обращаться снова и рекомендовать знакомым.

Ольга
11.01.2022
Rated 5 out of 5

Полностью подошел изготовленный информационный стенд. Пластик качественный и прочный. Достаточно гибкий, чтобы с ним работать и заменять материалы в нем. Буду заказывать еще

Виктор
21.03.2020
Rated 5 out of 5

Очень довольны заказом, менеджеры большие молодцы, умеют правильно объяснить и донести нужную клиенту информацию. Так же понравилась сама продукция.

Максим
15.03.2020
Rated 5 out of 5

Заказывали стенд для информации на предприятии. Быстро и качественно изготовили.

Роман
14.03.2020
Rated 5 out of 5

За некоторое время до заказа стендов сверили цены в интернете и убедились, что здесь дешевле всего. Качество отличное, в следующий раз обязательно закажем на «Фарбе»

Людмила
08.03.2020
Rated 5 out of 5

По питанню виготовлення інформаційних стендів для нашої школи звернулися до компанії «Farba». По нашому замовленню зробили хороші та недорогі стенди, на яких розміщена деяка загальна інформація. Щиро дякуємо за співпрацю!

Показати всі відгуки

Залиште відгук

Запитання та відповіді

Часто задавані питання

Що таке інформаційний стенд?

Інформаційний стенд – це дошка із необхідною інформацією. Найчастіше інформаційні стенди роблять у вигляді пластикової або іншої основи з прозорими кишенями для розміщення надрукованих аркушів з інформацією. В інформаційних стендах можна розмістити абсолютно будь-яку інформацію, починаючи вітанням працівника з днем ​​народження та закінчуючи шляхами евакуації у разі пожежі.

Для чого потрібен інформаційний стенд?

Інформаційний стенд потрібен для зручності надання інформації співробітникам та відвідувачам різних установ. Наприклад, в офісі на інформаційному стенді можна розмістити фотографії, імена та посади найкращих працівників місяця. А на виробництві правила поводження з електроінструментом.

Що розмістити на інформаційному стенді?

Насправді, що розмістити в інформаційному стенді вирішувати тільки власнику цього стенду. Адже законодавство не регулює їх використання. Ви можете розміщувати рекламні флаєри, фотографії переможців змагань, вітання з державними та релігійними святами, тощо.

ПеревагиКомпанії
Farba

Індивідуальний підхід

Для нас важливо щоб кожен клієнт був на 100% задоволений нашою роботою.

Термінове виконання замовлення

Виконаємо ваше замовлення за добу (уточнюйте опцію у менеджерів)

Виконання замовлення вчасно

Не порушуємо терміни обумовлені з клієнтом. Ви можете розраховувати на нас!

Сама низька ціна в Києві

Завдяки власному обладнанню і великим об'ємам виробництва, ми отримали максимально низьку ціну для наших клієнтів. Ми не працюємо з посередниками, тому ви не переплачуєте.

Будь-які тиражі, розміри і матеріали.

Працюючи з виробниками на пряму ми маємо доступ до всіх можливих матеріалів, а наше професійне обладнання та висококваліфіковані співробітники з легкістю виконають проєкт будь-якої складності