Виготовлення та монтаж банерної сітки в місті Березань

Замовте друк банерної сітки

Етапи розробки

  • Широкоформатная печать баннеров
  • Широкоформатная печать
  • Печать на баннерной сетке
1

Широкоформатний друк на баннерній сітці

Перед друком банерної сітки розміром 600х800 см зображення розбивається на дві частини з урахуванням ширини рулонного матеріалу з напуском для подальшого спаювання. Друк виконується на широкоформатному принтері фарбами на основі сольвентного розчинника, які дозволяють зберігатися зображенню довгий час без втрати якості від сонячних променів.

2

Обрізка банерної сітки

Наступним кроком у виготовленні виробу є підрізка в розмір, та видалення підкладки, яка використовується тільки для покращення процесу друку і не потрібна при подальшому використанні. Підрізка виконується спеціальними ножицями по краях зображення.

3

Спайка банерної сітки

Після підрізання в розмір дві частини сітки спаюються між собою в одне зображення за допомогою спеціального обладнання. Дуже важливо витримувати правильну температуру при пайці, так як від цього залежить міцність і якість шва. Наші спеціалісти контролюють правильність процесів виготовлення, тому якість виробів завжди на вищому рівні.

  • Баннерная сетка на фасаде
  • Баннерная сетка с цветной печатью, смонтированная на раму, на фасадной части здания.
4

Готова банерна сітка

Після виготовлення банерна сітка доставляється на об’єкт та монтується на раму за допомогою спецтранспорту та інструменту. Правильно виготовлений та змонтований банер буде роками зберігати яскравість та виконувати свої функції. Ми не використовуємо матеріали економ серії, тому можемо гарантувати їх якість та довговічність.

Відео розробки

Маєте схожий проект?